BİZE ULAŞIN

05323315671

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

Evden Eve Firmaları

Piyasada birçok evden eve nakliyat hizmeti veren evden eve firmaları bulunmaktadır. Fakat en kaliteli hizmeti uygun fiyata almak istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirisiniz. Firmamızda siz müşterilerimizin taşıması yapılacak olan eşyalarını iyi bir şekilde paketleyerek geniş araçlarımıza yerleştirmekteyiz. Evden eve nakliyat işi için dizayn edilmiş araçlarımızda eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız nakliye sırasında eşyalarınızın zarar

görmemesi için gerekli olan tüm önlemleri en iyi şekilde almaktadır.

Evden Eve Nakliyede Eşya Paketleme

Evden eve nakliyat işlerinde eşya paketlemeye dikkat edilmesi oldukça önemidir. Paketleme iyi bir şekilde yapılmadığı zaman eşyalar zarar görmektedir. Böyle bir durum olmaması için firmamızda çalışan tecrübeli elemanlarımız paketleme işini en iyi şekilde yapmaktadır. Firmamız evden eve firmaları arasında birçok kişi tarafından sıkça tercih edilmektedir. Alanında tecrübe sahibi elemanlarımız kaliteli ambalajları kullanarak paketlemeyi kısa sürede yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları firmamızda oldukça uygun olmasından dolayı firmamız birçok kişi tarafından sıkça tercih edilmektedir. Firmamızda evden eve nakliyat fiyatlarını siz müşterilerimizin bütçesine uygun olacak şekilde belirlemekteyiz. Evden eve firmaları arasından firmamız en uygun fiyatlandırmayı yapmaktadır. Firmamızı tercih etmeniz size her konuda kolaylık sağlamaktadır. Firmamızda siz müşterilerimiz için en uygun fiyata evden eve nakliyat hizmetini vermekteyiz. Firmamızı tercih etmeniz ekonomik açından da oldukça önemlidir.

Tarihçe


Misyonumuz

MİSYONUMUZ

Sektöründe bilgi teknolojisi uzmanlığını iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen Firmaızın misyonu, özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmektir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Firmamız, ilk günden bu yana, satış sırasında ve sonrasında, her an, her yerde sizinle olmaktan vazgeçmiyor.

Vizyonumuz

Sektöründe ulaşılan başarılı konumunu sürekli geliştirerek hizmetlerinde öncelikle kendi bölgesinde en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla “mükemmel hizmet şirketi olmak” ve “en iyi hizmeti vermek” tir.

KİMLERLE ÇALIŞTIK
KURUMSAL REFERANSLARIMIZ